www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 988734
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk marketing gyakornoki munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • A marketing kommunikációs csapat napi operatív munkájának támogatása
  • Médiával kapcsolatos feladatok: reklámmegjelenések médiatervének egyeztetése ügynökséggel és társosztályokkal, reklámmegjelenések ellenőrzése
  • Reklámkampányokkal kapcsolatos feladatok: reklámanyagok véglegesítése, egyeztetése ügynökséggel, társosztályokkal, nyomdával
  • Egyes kommunikációs anyagok önálló elkészítése
  • Oktatási anyagok elkészítésében részvétel
  • A terület munkájának általános, adminisztratív támogatása

Munka idő:  Legalább 30 óra/ hét rugalmas munkaidőben

Elvárások:

  • Gazdasági/műszaki felsőoktatási intézményben folyamatban lévő tanulmány
  • Gazdasági vagy marketing szakterület iránti érdeklődés
  • MS Excel, World, PowerPoint alapos ismerete
  • Üzleti szemlélet, nyitottság, gyakorlatias, strukturált gondolkodás
  • Pro-aktivitás, felelősségtudat, pontos, precíz munkavégzés, tanulni vágyás
  • Jó kommunikációs készség, határozottság, önállóság

Előnyt jelent:

  • Releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállallati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Bruttó diákbér: 800,- Ft / óra + béren kívüli juttatás és fizetett szabadság

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg. Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására.