www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.08.18.
Hirdetés azonosító: 953802

A Randstad Magyarország piacvezető HR tanácsadó cége. Világszerte elismert, holland központú vállalat, jelenleg budapesti saját IT csapatába keres Marketing Gyakornokot.

Feladatok:

• IT csapat hirdetéseinek kezelése, kvóta alapú monitorozása
• Randstad IT csapatának Facebook, Twitter illetve Linkedin csoportjának profiljának kezelése, létrehozása
• Meetupok, események monitorozása, csapat felé közvetítése
• Rendezvényeken Randstad IT csapatának népszerűsítése, networking
• Egyetemi kapcsolattartás, juniorok elérése
• Egyetemeken előadások szervezése, tartása
• Up to date magyar, érdekesebb nemzetközi IT hírek bekapcsolása a csapatba, heti összefoglaló készítése
• A közösségi oldalak megtöltése up to date hírekkel, eseményekkel, közösség építése

Elvárások:

• Lendület, motiváció marketing területen
• Érdeklődés az IT, innováció iránt
• Folyékony angol nyelvtudás
• Felsőoktatási nappali hallgatói jogviszony minimum fél-egy évig
• Folyamatos tanulási vágy

Amit kínálunk:

• Fiatalos csapat, vidám társaság
• Gyakori csapatépítő céges és vállalati szinten
• Hosszú távú, biztos munkahely, fizetés gyakornokként is
• Szakmai feladatok, felelős munkakör
• Tapasztalt szakemberektől tanulhatsz tréningek keretében
• Tanulmányaid teljes körű támogatása
• Magyarország leggyorsabban fejlődő szektorának átlátása

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján