www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 950191
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal gyógyászati segédeszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk marketing gyakornokot.

Feladatok:

  • Facebook feltöltése céges hírekkel (angol nyelven)
  • A céges hírek karbantartása
  • Marketing folyamatok ellenőrzése és előkészítése
  • szociál média lapok menedzselése
  • Angol nyelvű céges hírlevelek szerkesztése, cikkek / megjelenési szövegek írása
  • Egyéb általános irodai adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Szakirányú tanulmányok folytatása
  • 1 évig történő munkavégzés vállalása
  • Angol nyelv ismerete középfokú szinten (írás- és szövegértés tekintetében)

Munkaidő: Hétfő-Péntek (09:00-16:30)

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv tárgyalásszintű ismerete és szakmai nyelvismeret (kereskedelem- és marketing)
  • Hasonló médiaszközök és kapcsolati portálok kezelésének ismerete(LinkedIn, Research Gate, stb.).

Amit kínálunk:

  • bruttó 835 Ft / óra
  • gyakorlati helyként történő leigazolás
  • Utazás - Volán buszjárattal történő kijutás Budapestről - a havi kiegészítő bérlet 100%-os elszámolása (3450 Ft/hó)

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél jelentkezni a munkára, a honlapon történő Link megjelenítése után megteheted.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest