www.cvonline.hu
Marketing gyakornok
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.13.
Jelentkezési határidő: 2016.01.19.
Hirdetés azonosító: 927950
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Érdekel a marketing?
Egyetemre/ főiskolára jársz, és szeretnéd az elméleti tudásodat átültetni a gyakorlatba?
Szeretnéd gyakorlati idődet valódi munkával tölteni egy jó nevű és nagy múltú személyzeti tanácsadó cégnél?

Akkor ne várj tovább! Jelentkezz a GRAFTON Recruitment Kft. csapatába!

A budapesti irodánkba keresünk egy lelkes, lendületes kollégát, heti minimum 30 órában az alábbi szakmai gyakorlati lehetőségre:

MARKETING GYAKORNOK

Feladatok:

- Social media
- Honlap ellenőrzése és frissítése, dokumentumok feltöltése, aktualizálása
- A nemzetközi arculat megvalósítása és betartatása
- Marketing kampányokban való részvétel
- Hírlevelek kezelése
- Fordítási feladatok ellátása
- Általános adminisztrációs feladatok
- Ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladatok ellátása

Követelmények
- Folyamatban lévő vagy meglévő felsőfokú tanulmányok
- Marketing szakma iránti érdeklődés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
- Pozitív, nyitott proaktív, kreatív személyiség
- Kitartó, dinamikus, magabiztos hozzáállás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
- Magabiztos angol nyelvtudás (felsőfok)

- Tapasztalatszerzés marketing területen
- Rugalmas részmunkaidő
- Versenyképes juttatás
- Cégünknél eltöltött gyakorlati idő igazolása
- Kiemelkedő teljesítmény esetén csatlakozás a cég utánpótlás programjába