www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 917029
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal a világ egyik vezető szemüveglencse gyártó vállalata, az Essilor számára keresünk diákokat.

Az Essilor a világ vezető szemüveglencse gyártója, amely Magyarországon leányvállalatán keresztül végez nagykereskedelmi tevékenységet és áll kapcsolatban a hazai optikai üzletekkel. A cégcsoport élen jár a termék innovációk terén, 2011 óta minden évben az első 30 között szerepel a Forbes Magazin TOP 100 leginnovatívabb vállatokat felsoroló listáján.  Marketinget tekintve a B2B és B2C marketing egyaránt fontos szerepet játszik (termékmenedzsment, B2B akciók, B2C  kampányok, rendezvények).

Feladatok:

  • Aktív részvétel promóciók, kampányok és rendezvények lebonyolításában
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a támogatott területekkel (értékesítés, Kapcsolattartás kreatív-, média- és rendezvényszervező ügynökségekkel
  • Adminisztratív folyamatok támogatása / ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony valamely hazai gazdasági felsőoktatási intézmény marketing szakán
  • Minimum heti 25 óra munka vállalása
  • Készségszintű MS Office kezelés
  • Alapszintű Internet technológiai és online marketing ismeretek (Google Adwords, Analytics, Facebook stb.)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Proaktív, motivált személyiség, erős problémamegoldó készség
  • Pontos, gyors önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és fogalmazási készség

Munkaidő: hétfő és péntek között 09:00-17:00-ig, heti minimum 25 óra

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 800 Ft/óra
  • azonnali kezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!