www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 913294

Távközléssel foglalkozó céghez keresünk marketing területre diákmunkatársat

Feladatok:
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, adatok frissítése és karbantartása számítógépes rendszerekben
  • Piac- és versenytársfigyelés az interneten és telefonon keresztül; piaci elemzések, riportok készítése
  • Hír figyelés (interneten keresztül),
  • Kampányok előkészítésében való aktív részvétel
  • Prezentációk, riportok előkészítése - szükséges adatok összegyűjtése, szortírozása, grafikonok készítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányokat folytat - Marketing területen
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • Erős Excel és Power Point ismeretekkel illetve gyakorlattal bír
  • Vállalni tudja a heti minimum 30 órás munkavégzést
  • Gyors gondolkodású, tanulni vágyó, aktív, nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
Előny:
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Bruttó 700 Ft/ óra
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló, fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen MARK-UP!