www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

  • A hirdetés 795 napja lejárt

Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

A Pro HR személyzeti tanácsadó 2006 óta foglalkozik felsőfokú végzettségű szakemberek és vezetők keresésével, kiválasztásával, közvetítésével. Megbízóink elsősorban nemzetközi tulajdonú gyártó vállalatok.

MARKETING GYAKORNOK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

2014 őszén megnyílt tatabányai irodánkba keresünk az e-maketing területen tapasztalat szerzett, ebben tovább fejlődni akaró gyakornokot, felelősségteljes feladatokra. A sikeres pályázó a cég marketing és kommunikációs teendőit segíti majd az alábbi területeken:
Weboldal és egyéb internetes felületek napi működésének fejlesztése, támogatása
Hírlevelek készítése és kiküldése
A marketing területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
Piackutatás, piaci elemzések
Szervezési, kapcsolattartási feladatok

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

E -marketing ismeretek, tapasztalat
Folyamatban lévő, a tevékenységhez köthető felsőfokú tanulmányok, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Hetente legalább 15-20 munkaóra vállalása
Tatabányai vagy a közvetlen vonzáskörzetben lévő lakhely
Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny
Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Internet, Word, Excel, Power Point)
Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
Önálló és határidőre történő munkavégzés képessége

ELŐNY:

E-kereskedelem szakirány

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya

AMIT KÍNÁLUNK:

Referenciaként is szolgáló tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
Felelősségteljes feladatok
Gyakornoki bérezés

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1149 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő