www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 896360

Távközléssel foglalkozó céghez keresünk marketing területre diákmunkatársat.

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása, adatok frissítése és karbantartása számítógépes rendszerekben
  • Piac- és versenytársfigyelés az interneten és telefonon keresztül; piaci elemzések, riportok készítése
  • Hír figyelés (interneten keresztül),
  • Kampányok előkészítésében való aktív részvétel
  • Prezentációk, riportok előkészítése - szükséges adatok összegyűjtése, szortírozása, grafikonok készítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányokat folytat - Marketing területen
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • Erős Excel és Power Point ismeretekkel illetve gyakorlattal bír
  • Vállalni tudja a heti minimum 30 órás munkavégzést
  • Gyors gondolkodású, tanulni vágyó, aktív, nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft/ óra
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület

Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen MARK-UP!