www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 882764
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal Európa szerte ismert barkács áruház partnercégünkhöz keresünk nappali tagozatos diákot, aki szeretne multinacionális, dinamikus környezetben marketing gyakornokot!

Feladatok:

  • Online felületre történő szöveg felmásolása
  • Egyéb irodai adminisztratív tevékenység

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi
  • Betöltött 18. életév
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Kreativitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 600 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél jelentkezni a munkára, a honlapon történő regisztráció után önéletrajzod feltöltésével van erre lehetőséged, valamint a E-mail cím megjelenítéseilletve a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Felvétel:

Kiválasztást követően azonnal!