www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 875972

Feladatok:

  • részlegvezetők munkájának back office támogatása,
  • részvétel a napi munkafolyamatokban,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok gazdasági, marketing, kommunikáció, PR vagy bölcsész területen,
  • marketing irányú érdeklődés,
  • gyors gondolkodás, aktív, nyitott személyiség,
  • kiváló kommunikációs képesség.
  • tárgyalóképes német és vagy angol nyelvtudás,
  • felhasználó szintű office és számítógép ismeretek.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér (Bruttó 655 forint /óra),
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Egyéb:

  • Munkaidő: heti 30 óra minimum hétfőtől péntekig

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: MAR-POR