www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 844489
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Jelenleg egy XI. kerületi partnercégünk részére keresünk diákokat marketing gyakornoki pozícióra.

Feladatok:

  • Piaci adatok elemzése
  • Regionális marketing kampányok koordinálásban segítség
  • Marketing anyagok lokalizásása
  • SDL fordítások ellenőrzése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Marketing szakirány vagy érdeklődés a marketing iránt
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Munkaidő: hétfő-péntek minimum 20 óra/hét

Amit kínálunk

  • Bruttó 660 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Kellemes munka környezet

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.