www.cvonline.hu

Marketing Gyakornok

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

Az Essilor a világ vezető szemüveglencse gyártója, amely Magyarországon leányvállalatán keresztül végez nagykereskedelmi tevékenységet és áll kapcsolatban a haza optikai üzletekkel. A cégcsoport élen jár a termék innovációk terén, 2011 óta minden évben az első 30 között szerepel a Forbes Magazin TOP 100 leginnovatívabb vállatokat felsoroló listáján.  Marketinget tekintve leginkább B2B tevékenység (termékmenedzsment, B2B akciók, kampányok, rendezvények) jellemzi, ugyanakkor a jövőben egyre nagyobb szerepet szán a vállalat a B2C kommunikációnak is.

Kínált pozíció:

Feladatok:

  • Aktív részvétel promóciók, kampányok és rendezvények lebonyolításában
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a támogatott területekkel (értékesítés, vevőszolgálat)
  • Kapcsolattartás kreatív-, média- és rendezvényszervező ügynökségekkel
  • Adminisztratív folyamatok támogatása / ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony valamely hazai gazdasági felsőoktatási intézmény marketing szakán
  • Minimum heti 25 óra munka vállalása
  • 4 hónapos gyakorlati idő vállalása
  • Készségszintű MS Office kezelés
  • Alapszintű Internet technológiai és online marketing ismeretek (Google Adwords, Analytics, Facebook stb.)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Proaktív, motivált személyiség, erős problémamegoldó készség
  • Pontos, gyors önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és fogalmazási készség

Amennyiben szeretnéd a gyakorlatban is hasznosítani elméleti ismereteidet és aktívan részt vennél az Essilor napi marketing tevékenységében, jelentkezz 4 illetve 6 hónapos gyakornoki programunkra! Kezdés azonnal.

Az önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben név, marketing gyakornok megjelöléssel.

A beérkező pályázatokat bizalmasan kezeljük, de a jelentkezők nagy számára való tekintettel azokra csak pozitív elbírálás esetén tudunk válaszolni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol