www.cvonline.hu

MARKETING GYAKORNOK

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

Kommunikációs ügynökség online divíziója

MARKETING GYAKORNOKOT

keres azonnali kezdéssel

Követelmények:

  • folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • erős felhasználói szintű számítógépes tapasztalat (EXCEL, WORD, POWERPOINT)
  • alapszintű internet technológiai és online marketing ismeretek (Google Adwords, Analytics, Facebook stb.)
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs képesség
  • csapatjátékos
  • magas stressztűrő képesség, teherbírás

Feladatok:

  • Account asszisztensi munka
  • Ajánlatok/prezentációk készítésében való asszisztensi munka
  • Online hirdetések és social kampányok kezelése
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Adminisztráció, határidők pontos kezelése
  • Marketing stratégia kidolgozásában aktív részvétel

Amit kínálunk a gyakorlati időszakban:

  • Gyakornoki pozíció, gyakorlat leigazolása a gyakornoki idő leteltével
  • Referenciaanyag kiállítása a program végén
  • Egy kommunikációs cég működésének megismerése
  • Tapasztalatszerzés

Az önéletrajzokat az alábbi címre várjuk (tárgy mezőben név, marketing gyakornok megjelölése).

A beérkező pályázatokat bizalmasan kezeljük, de a jelentkezők nagy számára való tekintettel azokra csak pozitív elbírálás esetén tudunk válaszolni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok