www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 775212
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal telekommunikációs területen működő multinacionális partnerünkhöz keresünk Termékmenedzsment területre marketing gyakornokot!

Feladatok:

  • termékbevezetések előkészítésében való aktív részvétel
  • rendszertesztelés
  • termékelemzés, prezentáció, riport előkészítés
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • erős Excel és Power Point ismeret
  • Proaktív, tanulni vágyó, nyitott személyiség

Munkaidő: heti minimum 30 óra

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 650 Ft/óra
  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • felnőtt munkavállalóként való elhelyezkedés lehetősége
Amennyiben tudod vállalni a heti 30-40 órás teljes munkaidőt 1-2hónapon keresztül, akkor várjuk jelentkezésed, miután regisztráltál a Link megjelenítése oldalon.