www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.23.
Hirdetés azonosító: 1238742
lejárt

Partnercégünk a világ 140 országában jelen van, több mint egy évszázada fejleszt gyógyszereket.

Feladatok:

  • A termékmanager munkájának támogatása
  • Saját project(ek) vezetése
  • Összefoglalók és riportok készítése
  • Társosztályokkal való szoros és folyamatos kapcsolattartás, együttműködés
  • Az üztletág munkájának adminisztratív támogatása
  • Jóváhagyott marketing stratégia végrehajtásában aktív együttműködés: digitális csatornák nyomon követése, írott hirdetések kezelése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,minimum további 1,5 évig
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Magabiztos angol középfokú nyelvtudás szükséges
  • Outlook, Excel és PPT felhasználói szintű magabiztos ismerete
  • Önállóság, felelősségvállalás
  • Határidőknek való megfelelés

Munkaidő: 8.30-17.00 között, rugalmas beosztásban, minimum heti 20 óra munkavégzés (van lehetőség otthoni munkavégzésre is)

Előnyt jelent:

  • Azonnali kezdés
  • Minimum 1,5 év  jelenlét

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1175 Ft/óra
  • Multinacionális környezet és a gyógyszeripar megismerése
  • külföldi rendezvényeken való részvétel
  • HomeOffice esetében laptop biztosítása
  • diplomamunka elkészítésében való segédkezés

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy küldd el fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre. Ha kérdésed van ezen a számon várjuk hívásod: +36 70 452 3319.