www.cvonline.hu

On-line marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 1103488
lejárt

Ezúttal 9. kerületi partnercégünk részére keresünk Marketing gyakornokot!

Feladatok:

  • Multi-Channel Marketing osztály támogatása
  • projektek szervezésében való részvétel ( lehetőség saját projekt vezetésére)
  • összefoglalók, riportok készítése
  • céges social media platformok és weboldalak megfigyelése, ellenőrzése
  • e-mail marketing kampányok létrehozásában és nyomon követésében való részvétel
  • együttműködés a különböző társosztályokkal (marketing, medical, regulatory, IT, Communication)
  • ad-hoc feladatok

Elvárások:

  • aktív nappal vagy passzív hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Marketing / Média / Kommunikáció területen
    (még legalább 1 évig)
  • kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • erős MS Office tudás ( Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
  • kooperatív, proaktív, dinamikus személyiség

Munkaidő: 8.30-17.00 között, rugalmas beosztásban legalább heti 25-30 óra munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 952 Ft/óra
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Tapasztalatszerzés

Önéletrajzod elküldheted a E-mail cím megjelenítése címre. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.