www.cvonline.hu

Marketing Gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1097706

Konica Minolta Magyarország Üzleti Megoldások Kft.
Feladatok:

  • Használtgép üzletágunk teljes körű marketing támogatása
  • Piacelemzési feladatok ellátása, kérdőívek készítése
  • Weboldalak menedzselése, honlap kezelés, fordítások készítése angolról magyar nyelvre
  • Kreatív anyagok megtervezése, ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • A marketingkommunikációs tevékenység aktív támogatása – cikkek írása, meghívók készítése, szövegezés, promóciózással kapcsolatos javaslattétel
  • Kampány és akciótervezésben részvétel
  • Termékmenedzseri feladatokban való részvétel – oktatási anyagok, prospektusok készítése, oktatások megtartása, termékadminisztráció, konkurenciafigyelés
  • Marketinggel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (főleg MS Office, Excel)
  • Nem okoz gondot, ha használnod kell az angol nyelvtudásodat (főleg írásban, lokalizálási feladatokhoz)
  • Belekóstolnál projektekbe és tudsz komplexen gondolkodni

Juttatások:
  • Teret biztosítunk a szakmai fejlődésnek, nálunk betekintést nyerhetsz a marketing terület fortélyaiba, sok izgalmas és komplex marketing tevékenységért lehetsz felelős már gyakornokként
  • Min. 1 éves gyakornoki programot rugalmas munkaidőben – napi átlag 4 órás munkarendben
  • Gyakornoki fizetést: br. 900 Ft/óra
  • Hosszú távon építheted nálunk a karrieredet
  • Mert egy sikeres és dinamikus vállalat nemzetközi hátterét kínáljuk munkakörnyezetként

Előnyök:
  • Marketing tanulmányok és marketing területen szerzett tapasztalat
  • Kiadványszerkesztői ismeretek (Adobe Indesign)

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest