www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1094655

Cégünk eredményorientált gazdasági tevékenységet folytat, miközben nem tévesztjük szem elől az olyan alapvető emberi értékeket, mint az egyenesség, kiszámíthatóság, embertársaink tisztelete. Napi munkánk elválaszthatatlan részét képezi társadalmi, jogi és piaci környezetünk, valamint munkatársaink megbecsülése. A kölcsönös előnyökre való törekvés partnereinkkel, a társadalmi szerepvállalás és a környezettudatosság elemi része mindennapi tevékenységünknek.
Feladatok:

  • Céges hírlevelek összeállítása, kiküldése
  • Saját termékcsomagolások frissítése, ellenőrzése
  • Katalógusunk szerkesztése, az elkészítés koordinálása
  • Végfelhasználói kampányok kidolgozása
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 30 óra vállalása, 8.15-17.00-ig tart a munkaidő

Juttatások:
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Térítésmentes céges busz
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Bruttó 824 Ft/óra

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Marketing szakon folytatott tanulmányok
  • Angol nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)