www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1076751
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Jelenleg egy 178 országban 150 csatornát működtető multinacionális TV csatornához keresünk marketing gyakornokot két televíziós csatorna márkáján dolgozó csapatába.

Feladatok:

  • Részvétel marketing kampányok gyakorlati előkészítésében
  • Kreatív leadások koordinációja
  • Napi részvétel alap kreatív folyamatokban
  • Kisebb gyártással, gyártási megrendeléssel kapcsolatos megrendelések bonyolítása
  • Az osztályon számlázással kapcsolatos tennivalókban napi szintű részvétel és adminisztráció folyamatainak segítése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
  • Nagyfokú precizitás, pontosság
  • Angol nyelv magas szintű ismerete és használata (szóban és írásban egyaránt)

Munkaidő: Heti 30 óra (hétfőtől péntekig)

Előnyt jelent:

  • Horvát, román vagy lengyel nyelv ismerete előny, de nem feltétel!

Amit kínálunk

  • Gyakornoki lehetőség egy multinacionális TV csatornánál
  • Versenyképes bérezés, br. 900 Ft / óra
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszútávú lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, nyomj a "Jelentkezek" gombra vagy regisztrálj. Kérlek fordíts nagy figyelmet az önéletrajz feltöltésére.

Önéletrajzodat emailben is elküldheted a E-mail cím megjelenítése email címre. Ha van referenciamunkád, csatold azt is bátran!