www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1070320

Feladatok:

  • Marketing vezető közvetlen támogatása célcsoport menedzsment területen
  • A marketing osztály napi adminisztratív feladatainak ellátása
  • A marketing osztály által menedzselt belső és külső kommunikációs eszközök menedzselése
  • Kimutatások, elemzések karbantartása, esetenként elkészítése
  • Eseti alapon marketing projektekben való részvétel
  • Központi marketing által szervezett promóciós tevékenységek koordinálása, kommunikálása
  • Statisztikák, riportok, prezentációk készítése
  • Részvétel egyéb területet illető projektekben, feladatokban

Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezz, a teljes 6 hónap alatt
  • Legalább másodéves legyél, marketing, kommunikációs vagy bölcsész szakon
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói, magas szintű ismeretével rendelkezz
  • Hetente minimum 25-30 óra vállalása
  • Személyiséged legyen elhívatott, kreatív, pozitív
  • Gondolkodj rugalmasan, készen a tanulásra

Juttatások:
  • Bruttó 850 Ft/óra

Előnyök:
  • Tapasztalatszerzés a választott területen egy világszínvonalú nagyvállalatnál
  • A gyakornoki program résztvevőjeként rálátás a teljes vállalat működésére
  • Workshopokon való aktív részvétel
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:
  • Budaörs