Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

PROHUMAN
 
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1060157


Feladatok:

  • Marketing csoport munkájának támogatása

Elvárások:
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos marketing tanulmányok
  • heti 40 óra vállalása
  • 3 hónap vállalása
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás

Juttatások:
  • Bruttó 800Ft/óra
  • Lehetősé szakmai tapasztalatok megszerzésére

Jelentkezés módja:
  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: BK-MAR.

Egyéb hasonló állások Önnek
Irodai adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet

Magyarország vezető ipari termékösszehasonlító...
Budapest


IT support munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzke...
Budapest


Ügyfélkapcsolati munkatárs br. 926 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet

Szeretsz kommunikálni és segíteni az emberekne...
Budapest