www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1057307
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Most egy nemzetközi multinacionális céghez keresünk marketing gyakornokot.

Feladatok:

  • Marketing és trade marketinges anyagok lokalizásása, fordítások ellenőrzése,
  • GFK piaci adatok elemzése,
  • Marketing kampányok koordinálásban segítség a marketing vezetőnek,
  • Termék és promoter training prezentációk elkészítése,
  • Új termékek bevezetéséhez anyagok készítése,
  • Social és online támogatás,
  • Ügynökségekkel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Hallgatói jogviszony,
  • Kiváló angol tudás szóban és írásban,
  • Minimum 25 óra/hét.

Amit kínálunk

  • Bruttó 660 Ft/ óra
  • Fiatalos környezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!