www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.07.06.
Hirdetés azonosító: 1052411
lejárt

Legyél marketing gyakornok a Hays-nél! Ha érdekel a marketing világa és tanulmányaidat is hasonló területen folytatod, akkor van számodra egy kiemelkedő lehetőségünk. Tanácsadó és toborzó cégünk keresi lelkes jelöltjét. Kölcsönös megelégedés esetén, a diploma megszerzése után, teljes munkaidős állásajánlatot kaphatsz.

Feladatkör:

- Marketing anyagok összeállítása
- Hirdetések és céges anyagok szövegezése
- Prezentációk elkészítése
- Egyetemekkel és szervezetekkel való kapcsolattartás
- Lehetséges partnerek feltérképezése
- A közösségi média illetve az alternatív csatornák kreatív kihasználása és kezelése
- A jelöltek toborzásának támogatása marketing szempontból

Elvárások:

- Még legalább félév aktív hallgatói jogviszony (minél több annál jobb, elsős vagy másodikos diákok jelentkezését is várjuk)
- Marketing/Közgazdász/Kommunikáció és Média szak
- Folyékony angol nyelvtudás
- Proaktív de egyben operatív személyiség
- Legalább heti 30 óra vállalása rugalmas beosztása

Amit kínálunk:

- Releváns fejlődési lehetőség és versenyképes gyakornoki fizetés
- Panorámás iroda a Bazilikától pár lépésre
- Pörgős csapat
- Részvétel a céges rendezvényeken
- Rugalmas munkaidő

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérlek töltsd fel az angol nyelvű önéletrajzodat a honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...