www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

  • A hirdetés 567 napja lejárt

A Bayer Hungária Kft. Magyarország meghatározó, innovatív gyógyszeripari cége, amelynek

Consumer Health üzletága

MARKETING GYAKORNOK

munkatársat keres min. heti 30 órás munkára, min. 6 hónapos időtartamra

Feladatok:

  • Piac folyamatos nyomon követése, elemzése és ez alapján riportok készítése
  • Versenytárs-elemzés készítése
  • Háttéranyagok keresése, kivonatok készítése
  • Prezentációk készítése és előadása
  • Önálló projektek kivitelezése
  • Napi munkához kapcsolódó adminisztratív és egyéb tevékenység segítése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony nappali tagozaton elengedhetetlen feltétel
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • Precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Aktív, társalgási szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Irodai, adminisztratív munkában való jártasság előnyt jelent

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét a regisztrációt követően töltse fel az alábbi weboldalra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol