www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

  • A hirdetés 287 napja lejárt

Magyarország legrégebbi állásportál-hálózatához pályakezdő gyakornokot keresünk budapesti irodánkba, az alábbi pozícióba:

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnéd gyakorlati alapokra helyezni az elméleti tudásodat egy jókedvű, támogató csapatban!

Feladataid lesznek:

  • Social media felületek kezelése (bejegyzések írása, közzététele, időzítése);
  • Szövegírás (cikkek, blogposztok, hírlevelek);
  • Kampányok tervezésében, kivitelezésében való aktív részvétel;
  • Versenytárs-figyelés, hazai és külföldi trendek követése;
  • Állásbörzéken való segítségnyújtás;
  • Ad-hoc marketingfeladatok ellátása.

Előnnyel indulsz, ha van:

  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Újságírói, vagy blogger tapasztalat;
  • Adobe Photoshop Elements programismeret;

Amit elvárunk Tőled:

  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, végzős (preferáltan marketing/bölcsész szakos) hallgatók jelentkezését várjuk;
  • Heti 25-30 óra vállalása;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point).

Amit nyújtani tudunk Neked:

  • Tapasztalatszerzés marketing területen hazánk második legnagyobb állásportál-hálózatánál;
  • Színvonalas munkakörnyezet;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Segítőkész, jó humorú, fiatal csapat vár Téged minden nap.

Munkavégzés helye:

ž   Budapest, XIII. kerület (Madarász Viktor irodapark)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok