www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

  • A hirdetés 495 napja lejárt

Jelentkezz hazánk legrégebbi állásportál-hálózatához

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • Social media felületek kezelése (Facebook-, és Google Plus oldalon bejegyzések írása, közzététele, időzítése)
  • Marketing kampányok kidolgozásában való részvétel
  • Versenytárs-figyelés
  • Esetenként cikkírás, állásbörzéken való segítségnyújtás

Előnnyel indulsz, ha van:

  • HR iránti érdeklődés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Pozitív, empatikus, proaktív személyiség
  • Adobe Photoshop Elements programismeret

Amit elvárunk Tőled:

  • Folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • Marketing és kommunikáció iránti érdeklődés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point)

Amit nyújtani tudunk Neked:

  • Tapasztalatszerzés marketing területen hazánk második legnagyobb állásportál-hálózatánál
  • Segítőkész, kedves és jó humorérzékkel megáldott kollégák

Munkavégzés helye:

ž   Budapest, XIII. kerület (Madarász Viktor irodapark)

Szívesen dolgoznál velünk? Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre és legyél Te a csapatunk legújabb tagja!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol