www.cvonline.hu
Marketing gyakornok (Referenciaszám:PJ3208)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.03.05.
Jelentkezési határidő: 2016.03.12.
Hirdetés azonosító: 866657
lejárt

Budapesti XIII. kerületi amerikai multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Marketing gyakornok

Feladatok:
- A marketing csapat adminisztratív feladatainak ellátása, költségfigyelés, beszerzéssel kapcsolatos adminisztráció
- Alapvető szerkesztési, formázási, szövegezési feladatok (weboldal, termékbrossúra, stb.) az MS Office használatával
- A vállalat social media aktivitásának folyamatos támogatása
- Kreatív ötletekkel segítse a vállalati- és termékkommunikációt, különös tekintettel a social media felületre
- Belső és külső kommunikációs anyagok fordítása angolról magyarra
- Rendezvények megszervezésének és lebonyolításának a segítése

Elvárások:
- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok marketing szakirányon
- Legalább 12 hónapos gyakorlati idő vállalása
- Heti 30 munkaóra válallása
- Kiváló angol nyelvismeret
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Jó rendszerező, szervező készség
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Előny:
- Kép- és videószerkesztő programok ismerete

Amit kínálunk:
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.