www.cvonline.hu
Marketing gyakornok (Referenciaszám:PJ3137)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.09.06.
Jelentkezési határidő: 2015.04.17.
Hirdetés azonosító: 853792
lejárt

Budapest XI. kerületi kereskedelmi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Marketing gyakornok

Feladatok:
- Középtávú kommunikációs stratégia kidolgozása piackutatási adatok alapján

- A cég magyar nyelvű honlapjának karbantartása
- Marketing anyagok összekészítése, szerkesztése
- Rendezvények szervezése, kapcsolattartás a résztvevőkkel
- Cégprezentációk támogatása, előkészítése
- Újságcikkek írása
- Kiadvány szerkesztése, fordítása
- Alternatív értékesítési csatornák felkutatása
- Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:
- Felsőfokú nappali tagozatos jogviszony lehetőleg marketing szakirányon
- Heti 30-40 munkaóra vállalása hosszú távon
- Legalább erős középfokú német nyelvtudás
- Irodai szoftverek ismerete (MS Office)
- Képszerkesztő programok ismerete (Photoshop vagy InDesign)
- Kreatív, önálló munkavégzésre képes személyiség
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Marketing területén szerzett tapasztalat
- Cikkírási tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés

- Hosszú távú, karrierépítő lehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Kellemes munkahelyi környezet

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.