www.cvonline.hu
Marketing gyakornok (Referenciaszám: PJ4631)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.15.
Jelentkezési határidő: 2016.07.16.
Hirdetés azonosító: 1053636
lejárt

Budapesti, IV. kerületi partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:

Marketing gyakornok

Feladatok:
- Az OTC brand managerek napi munkájának támogatása
- Promóciós anyagok folyamatos kezelése (a kreatív ügynökséggel való levelezéstől a nyomtatásig, gyártásig); PR megjelenések kezelése
- Különböző marketing prezentációk elkészítésében való segédkezés: elemzések, diagramok, prezentációk készítése
- Rendszeres piaci adatelemzés és riportolás
- Kapcsolattartás a belső részlegekkel és külső partnerekkel egyaránt

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, lehetőleg marketing szakon, preferáltan még 1 évig
- Heti minimum 35 óra vállalása hétköznapokon
- Pontosság, precizitás
- Magas szintű Excel és PowerPoint ismeret
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Strukturált gondolkodásmód
- Alkalmazkodó-képesség

Amit partnerünk kínál:
- Piacvezető márkákkal való munkalehetőség
- A márkamenedzsment, márkakommunikáció mindennapi gyakorlati megvalósulásában való részvétel
- Marketing szakmai tapasztalatszerzés
- Különböző saját projektek és felelősség

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzod csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.