www.cvonline.hu
Marketing gyakornok (Referenciaszám: PJ3897)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.30.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.
Hirdetés azonosító: 976153
lejárt

Budapesti, II. kerületi pénzintézeti partnerünkhöz keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

Marketing gyakornok

Feladatok:
- A marketing kommunikációs felelős munkájának támogatása
- Megrendelések, számlák kezelése, nyomon követése
- Nyomdákkal, külső partnerekkel való kapcsolattartás
- Riportok, elemzések készítése (rendszeres és ad-hoc jelleggel)
- A társterületekkel, kereskedelmi partnerrel való szoros együttműködés
- Weboldal szerkesztési, szövegírási feladatok

Elvárások:

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton (aktív vagy passzív jogviszony)
- Heti 20 óra vállalása hétköznapokon
- Hosszú távú munkavégzés vállalása
- Erős középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása

Amit kínálunk:

- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint minimum két referenciamunkádat csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.