www.cvonline.hu

Marketing gyakornok Propozíciós területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1103288

Feladatok:

  • • A proposition csapat munkájának aktív támogatása
  • • Riportok, elemzések készítése
  • • Versenytársfigyelés
  • • Kisebb kampánymanagement feladatok

Elvárások:
  • • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok marketing területen
  • • Dinamikus, proaktív, lendületes személyiség
  • • Jó elemző képességgel rendelkezik
  • • Nagy teherbírású
  • • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezik
  • • Járatos az Excel és Ppt fájlok kezelésében
  • • Heti minimum 20 órás munkavégzést tudja vállalni

Juttatások:
  • • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • • Versenyképes juttatási csomag
  • • Ideális körülmények a felelősségteljes munkavégzéshez

Előnyök:
  • Folyékony angol nyelvtudás