Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MARKETING GYAKORNOK
(HR7766605X)

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk egy 140 éves nemzetközi gyártó vállalat, amely világszerte piacvezető a ragasztók, tömítőanyagok és felületkezelők területén. Átfogó termékkínálatuk személyre szabott megoldásokat kínál vásárlóinak, és kiváló minőségű termékeket nyújt lakossági fogyasztói számára. A négy kontinensen 50 000 munkatársat foglalkoztat, ezáltal lehetőség nyílik arra, hogy a világ különféle nemzetiségű munkatársaival dolgozz együtt.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XI. kerület

AMIT KÍNÁLUNK:

  • A marketing csapat adminisztratív és szervezeti támogatása
  • Prezentációk elkészítésében való közreműködés
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Vidám és dinamikus csapat
  • Nagyszerű juttatási csomag
  • Minimum heti 25 órás budapesti munkavégzés

AMIT ELVÁRUNK:

  • Üzleti tanulmányokat végző hallgató, a marketing specializáció előnyt jelent
  • Haladó Excel ismeretek, jó elemzői készség
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Rugalmasság és motiváltság
  • Precíz, jól szervezett, kommunikatív és kreatív személyiség

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével vagy keress bátran a 06 20 369 62 89-es telefonszámon.

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

MARKETING GYAKORNOK (HR7766605X)

Budapest
Részmunkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása