Marketing gyakornok diabétesz területen (Referenciaszám: PJ4388)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.09.
Jelentkezési határidő: 2016.07.14.
Hirdetés azonosító: 1029285
lejárt

Újpesti multinacionális partnerünk számára keresünk diákot a következő pozícióba:

Marketing gyakornok diabétesz területen

Feladatok:
- Diabétesz Üzletág napi munkájának támogatása
- Az üzletágvezető, asszisztens és termékmenedzserek támogatása
- Segítségnyújtás külföldi és belföldi kongresszusok szervezésében
- Meetingek szervezése belső és külső helyszíneken egyaránt
- Promóciós anyag igények kezelése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel
- Adatgyűjtés, adatelemzés, adatbázis kezelés és prezentációkészítés
- Adminisztratív támogatás: dokumentáció és feljegyzések készítése; szerződések és számlák kezelése; beszerzési igények kezelése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (min. még 1 évig)
- Heti minimum 30 óra vállalása hétköznapokon
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Magas szintű Microsoft Office (Excel, Word) ismeret
- Jó szervezési és kommunikációs készségek
- Önálló, proaktív személyiség

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.