www.cvonline.hu

Marketing gyakornok-Budapest

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1123863
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

A Borsodi Sörgyár Kft. a Molson Coors Brewering Company tagjaként törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére.

Itt az alkalom, hogy betekintést nyerj, hogyan kíván a Borsodi elkötelezett csapata munkájával az iparág legjobbjává válni.

Csatlakozz csapatunkba, hogy részletes betekintést nyerhess, miként teremtik kiváló márkáinkat kiváló embereink!

Dolgozz velünk az élet habos oldalán Marketing gyakornok munkakörben!

Feladatok:

  • Szponzorációs, reklám és kommunikációs projekben való részvétel
  • Rendezvények, fesztíválok szervezésében való aktív közreműködés
  • Social media aktívás hátterének megismerése
  • Szerződések, megrendelések kezelése, ezek SAP rendszerben történő rögzítése
  • Kisebb projektek önálló koordinálása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony, marketing, gazdasági vagy kereskedelmi területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Precízitás
  • Terhelhetőség
  • Kreatívitás
  • Szomjazol a csapatmunkára

Munka idő:  Legalább 20 óra/ hét rugalmas munkaidőben, egyeztetés alapján

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállallati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg. Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására.