www.cvonline.hu

Marketing gyakornok-B2B területen

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 896364

Távközléssel foglalkozó céghez keresünk marketing területre diákmunkatársat.

Feladatok:

  • A vállalati szolgáltatások üzletág marketing tevékenységének támogatása
  • Termékmenedzsment feladatokon belül a szerződések karbantartása, kialakítása, ÁSZF-fel kapcsolatos módosítások, termékek rendszerbe integrálása
  • Kampányok feladása
  • Riportok készítése
  • Adatbázisokkal kapcsolatos feladatok
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (főként PowerPoint, Excel, Word)
  • Heti minimum 3 nap vállalása 8 órában.
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kreatív gondolkodás
  • Logikus gondolkodásmód
  • Monotonitástűrés
  • Gyors tanulási képesség
  • Nyitottság
  • Felelősségtudat
  • Közép szintű angol nyelvismeret

Előny:

  • Heti 40 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület

Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen B2B-UP!