www.cvonline.hu

Marketing gyakornok-B2B területen

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1036056

Távközléssel foglalkozó céghez keresünk marketing területre diákmunkatársat, az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A vállalati szolgáltatások üzletág marketing tevékenységének támogatása
  • Termékmenedzsment feladatokon belül a szerződések karbantartása, kialakítása, ÁSZF-fel kapcsolatos módosítások, termékek rendszerbe integrálása
  • Az üzletág tevékenységével kapcsolatos adatok - elsősorban listák, leadek - előállítása, feldolgozása, ellenőrzése
  • Adatok egyeztetése, excel táblázatok összehasonlítása, eltérések okainak vizsgálata
  • Adatbázisokkal kapcsolatos feladatok (szűrések elvégzése, potenciálok kiszámítása stb.)
  • Heti/havi riportok, kimutatások készítése, a táblázatokból kivont adatok alapján
  • Szegmentáció
  • Egyéb adminisztratív és adatellenőrzéssel kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (főként PowerPoint, Excel, Word)
  • Heti minimum 25 óra vállalása hétköznap
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • Gyors tanulási képesség
  • Alap szintű angol nyelvismeret

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló, fiatalos csapat
  • Bruttó 810 Ft/óra

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat! Leveled tárgya legyen B2B-UP!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület