www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1095864
lejárt
Tech People FEJLÉC

A magyar piacon 1998 óta meghatározó szerepet játszó, számítástechnikai és fotókereskedelmi vállalatcsoportunk marketing csapatába grafikai tudással és referenciákkal rendelkező munkatársat keres

MARKETING/GRAFIKUS munkatárs
pozícióba

Grafikai Feladatok:
  • Kreatív kampányok, a cég által forgalmazott márkák marketing akcióinak grafikai tervezése
  • Elektronikus hírlevelek, bannerek, offline és online hirdetések készítése
  • Kiadványszerkesztés (Tripont Foto Video Magazin)
  • Web design, HTML-tartalmak szerkesztése

Marketinges feladatok:
  • Weboldalak grafikai anyagainak koordinálása
  • Online és offline hirdetési felületeken megjelenések szervezése
  • Google hirdetések menedzsmentje
  • Kampányok, akciók, rendezvények szervezése, dokumentálása
  • Szövegírás, hírlevélszerkesztés
  • Social Platform Management (Facebook, G+, Instagram)
  • Fordítás magyarról angolra és angolról magyarra (cikkek és levelezés)

Elvárások:
  • Angol nyelvtudás
  • Aktív közösségi (Facebook) élet és ismeretek
  • Adobe Photoshop magas szintű ismerete
  • InDesign és Illustrator felhasználói szintű ismerete
  • Hardver szakismeret/érdeklődés, illetve érdeklődés a fotózás iránt
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás, jó kommunikációs képesség
  • HTML ismeretek

Előny:
  • Webszerkesztői ismeretek
  • Google Adwords és Google Analytics ismerete

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
  • Családias hangulat egy fiatal, nem dohányzó csapattal

Munkavégzés helye:
  • 1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132 "B" épület
A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, valamint a referenciamunkákat a fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió