www.cvonline.hu

MARKETING ÉS TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt. központi területe új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • nyugdíjpénztári és lakástakarékpénztári termékek fejlesztési és termék-támogatói feladatainak ellátása,
  • állományvédelmi projektek teljes körű lebonyolítása,
  • értékesítési csatornákkal történő kapcsolattartás, értékesítés támogatása, oktatások szervezése,
  • marketing tevékenységhez kapcsolódó anyagok előkészítése,
  • ATL és BTL kampányok teljes körű megszervezése és lebonyolítása,
  • PR és kommunikációs tevékenység,
  • online marketing feladatok (internetes és eDM kampányok szervezése, közösségi média marketing),
  • nemzetközi kapcsolattartás, fejlesztések átvétele, megvalósítása, értelmezése,
  • folyamatos jogszabály- és piacfigyelés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy pénzügyi),
  • 3-5 éves pénzintézetnél szerzett termékmenedzseri és termék-támogatói tapasztalat,
  • állományvédelmi tapasztalat,
  • CRM rendszerek ismerete,
  • analitikus szemléletmód,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • erős MS Office és MS Projekt ismeretek.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi területen (bank, biztosító, lakástakarékpénztár, nyugdíjpénztár) szerzett termékmenedzseri/marketing tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kooperációs készsége kimagasló,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. július 31-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol