www.cvonline.hu

Marketing és Sales Asszisztens

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1058805

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Aktív részvétel a Sales stratégia kialakításában, kivitelezésében, együttműködve a Sales Vezetővel
  • Részvétel tenderek lebonyolításában
  • Prezentációk, elemzések, havi riportok készítése
  • Rendezvények szervezésében, kampányokban való aktív közreműködés
  • Részvétel grafikai, nyomdai anyagok tervezésében, kivitelezés koordinációja
  • Versenytársak elemzése, piackutatás
  • Belső adatbázisok kezelése

Elvárások:
  • Főiskolai végzettség (marketing szakirány előny)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Dinamikus személyiség, pro-aktivitás

Juttatások:
  • Multinacionális környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben, marketing területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre: