www.cvonline.hu

Marketing és PR munkatárs

  • A hirdetés 397 napja lejárt

 A Magic (Onyx) Magyarország Kft, az amerikai tőzsdén jegyzett Magic Software Ltd. leányvállalata. Cégünk elsődlegesen a Magic Software üzleti fejlesztési és integrációs technológiáit és az azokhoz kapcsolódó szolgáltatásokat értékesíti a hazai piacon. A Magic (Onyx) Magyarország célpiaca a hazai szoftverfejlesztő cégek, közép, illetve nagyvállalatok és az államigazgatási szervek.

Feladatok:

  • Részvétel a marketing stratégia kialakításában,
  • Részvétel a cég marketing pénzügyi tervének elkészítésében, s felhasználásának szigorú ellenőrzése,
  • Folyamatos kapcsolattartás (angol nyelven) a vállalati központ marketing csoportjával, írásban és szóban
  • Marketing kampányok tervezése és megszervezése különböző eseményeken keresztül (pl. szakmai üzleti és technikai napok, konferenciák, bemutatók, üzleti reggelik)
  • A hazai hónlap felügyelete (tervezés, fordítás, stb.) együttműködve a vállalati központtal,
  • Az írott és az online médiákkal való kapcsolattartás,
  • Közreműködő részvétel az anyavállalat által szervezett marketing-szakmai eseményeken (középszintű angol nyelvtudás)
  • A különböző ügyfél, hírlevél, érdeklődő és marketing adatbázisok kezelés,
  • A cég hírleveleinek szerkesztése és kiküldése,
  • Marketing anyagok (prospektusok, leírások, filmek, referencia anyagok) tervezésével, kivitelezésével a kereskedelmi munka támogatása,
  • Kapcsolattartás az együttműködő partnerek marketing szakembereivel, illetve vezetőivel,
  • A cég CRM rendszereinek (Salesforce, Marketo) használata, felügyelete, kapcsolódó tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • 1-3 éves marketing munkatársi (illetve rendezvényszervezési) gyakorlat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás,
  • Word, Excel, PowerPoint, Google, böngészők gyakorlott használata;
  • Jó megjelenés és kapcsolatteremtő készség,
  • Csapatban való munkavégzési készség,
  • Jó tárgyalókészség,
  • Kreatív gondolkodás a marketing és pr területen, üzleti szemlélet, problémamegoldó képesség,
  • Jó szervezőkészség, határozott fellépés; önállóság
  • Írásban és szóban egyaránt kiváló kommunikációs képesség;

Előny lehet:

  • Marketing asszisztensi gyakorlat IT területen,
  • Sikeres telemarketing és/vagy telesales gyakorlat,
  • Salesforce és/vagy Marketo gyakorlat

Kínálunk:

  • Dinamikus, kreatív nemzetközi környezet;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívások;
  • Nagyfokú Önállóság;
  • Kellemes fiatalos légkör;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Mobil telefon, Laptop.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő