www.cvonline.hu

Marketing- és PR menedzser

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Barcika Centrum Kft.

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Kommunikációs, kreatív anyagok szövegezése, szerkesztése, marketing-kommunikációs tevékenységek menedzselése
  • Külső, belső PR tevékenység ellátása
  • Marketing stratégiai kialakítása
  • Image-tervezés, cégcsoportra és a Barcika Centrum Kft-re vonatkozó kiadványok tervezése terveztetése, a kapcsolódó feladatok koordinációja
  • A cégcsoport szolgáltatásaival kapcsolatos fogyasztói tájékoztatás
  • Honlap szerkesztés, honlap folyamatos tartalmi frissítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office magabiztos kezelése
  • Kezdeményezőkészség, új megoldási módok kitalálása, kezdeményezőkészség
  • Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet döntésképesség
  • Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Közösségi média ismerete, az abban rejlő lehetőségek kihasználásának készsége
  • Terhelhetőség, stresszhelyzetek kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közszolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Feladattal arányos javadalmazási csomag

Munkavégzés helye:

Kazincbarcika

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő