www.cvonline.hu

Marketing és Kommunikációs Vezető

  • A hirdetés 600 napja lejárt

Mersz nagyot álmodni? Szívesen csatlakoznál egy kreatív, dinamikus csapathoz, ahol ötleteid megvalósulhatnak? Vonz a startupok világa?

Partnerünk egy megbízható, tőkeerős háttérrel rendelkező fiatalos cég, akik egyedülálló megoldásaikkal a mobilfizetések megreformálását tűzték ki célul. A társaság Marketing és kommunikációs vezetésére keresünk egy szakembert,

pozícióba

Feladatok:

  • stratégiába illeszkedő ON-LINE és mobil marketing programok és tervek kidolgozása, folyamatos naprakészen tartása
  • a vállalat marketingtevékenységének koordinálása
  • csapata napi munkavégzését, a feladatok határidőre történő megvalósulását aktívan támogatja,
  • tervezési és visszamérési folyamatok kialakítása
  • marketing és kommunikációs terv kidolgozása
  • a kampányokat bonyolító csoportok/ügynökségek irányítása, külső megbízottak koordinálása
  • a marketingakciók tervezése, nyomkövetése, értékelése
  • marketingszolgáltatások fejlesztése
  • PR tevékenyég, a cég rendezvényeken történő megjelenésének szervezése
  • nyomtatott és e-kommunikációs tevékenység kialakítása, gondozása, koordinációja,
  • éves marketing terv elkészítése
  • közreműködés a tervezési folyamatokban
  • KPI-ok kialakítása, mérések végzése, ötletek felállítása azok továbbfejlesztésére, kiterjesztésére
  • részvétel az elemzések, dokumentációk illetve nyilvántartások készítésében, kialakításában
  • marketing munkatársak munkájának szakmai támogatása, irányítása, csapatszellem kialakítása
  • szakmai együttműködés kialakítása az IT és üzleti / értékesítési csapattal
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, ügyfelekkel
  • javaslatok a marketing és kommunikációs folyamatok fejlesztésére

Elvárásaink:

  • min. 5-10 éves szakmai tapasztalat ON-LINE és/vagy mobil marketingben
  • marketing szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • igazolt ON-LINE marketing tapasztalat
  • erős mobil iparági és ON-LINE marketing tervezési és megvalósítási tapasztalat
  • e-commerce vagy m-commerce payment termék támogatás
  • People management tapasztalat
  • kiváló tudással és eszközhasználattal rendelkezik az online analitikák kidolgozásában, fejlesztésében, a mérések eredményeinek üzleti értelmezésében, melyeket sikerrel épít be a marketing tevékenység fejlesztésében
  • kampány tapasztalat Google Adwords és Admob rendszerekben
  • tapasztalat mobil-kereskedelmi marketing kampány tervezésben, kidolgozásban  és lebonyolításban
  • önálló és proaktív
  • tapasztalat magas szintű szakmai sztenderdek elérésében, megvalósításában
  • kitűnő együttműködési és meggyőző képesség
  • kreatív prezentáció készítésében szerzett tapasztalat
  • képes önállóan és csapatban is dolgozni
  • eredményorientált, proaktív személyiség
  • strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás

For further information of the role please contact

REED Specialist Recruitment

Luca Szabó

Executive Consultant

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő