www.cvonline.hu

Marketing és Kommunikációs Menedzser

  • A hirdetés 1128 napja lejárt

Távközlési vállalat tapasztalt

 munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a cégcsoport marketing és kommunikációs stratégiájának tervezése, irányítása, lebonyolítása
  • a cégcsoport arculatának fejlesztése
  • a cégcsoport arculatának fmegfelelp kommunikációs anyagok elkészítése
  • rendszeres kapcsolattartás a sajtóval
  • sajtótájékoztatók, szakmai rendezvények teljes körű tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • sajtó- és kommunikációs anyagok készítése, sajtófigyelés
  • szolgáltatásokhoz kapcsolódó marketing akciók tervezése, gyártása, lebonyolítása
  • honlapok menedzselése
  • PR kampányok szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3 éves marketing tapasztalat
  • kiemelten magas fokú önállóság
  • kreativitás, kommunikációs készség
  • új területek iránti nyitottság, érdeklődés
  • terhelhetőség, nyitottság, rugalmasság
  • tárgyalóképes angoltudás
  • stratégiai szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • távközlési szektorban jártasság
  • projekttervek készítésében való jártasság
  • magabiztos tárgyaló és előadó-kézség

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően magas, sikerorientált kereseti lehetőség
  • kiváló csapatszellem
  • változatos, kreatív munka: egymástól erősen különböző szolgáltatások (projektek) marketing támogatásának szervezése, lebonyolítása

A jelentkezéseket a lenti e-mail címre várjuk, a pozíció megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő