www.cvonline.hu

Marketing és Értékesítési Munkatárs

  • A hirdetés 727 napja lejárt

Marketing és értékesítési munkatárs

Nemzetközi reklám, marketing cég Hajdú-Bihar megyei régiójába marketing és értékesítési munkatársakat keres saját rendszerének értékesítésére valamint terjesztésére

Feladatok:

  • új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
  • tárgyalások leegyeztetése és lebonyolítása (kizárólag céges ügyfelekkel)
  • közvetlen kapcsolattartás az ügyfeleinkkel
  • tapasztalatszerzést követően, ambíciók alapján csapat irányítása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • motivált személyiség, magas ambíciók
  • nagy együttműködő készség, de adott esetben egyéni munkavégzésre is képes
  • problémamegoldó képesség
  • kreativitás
  • csapatjátékos
  • szorgalom
  • empátia
  • dinamikus, aktív és határozott személyiség
  • törekszik a folyamatos tanulásra / fejlődésre
  • értékesítésben szerzett tapasztalat és jártasság

Előnyt jelent:

  • vezető értékesítő vagy csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos és dinamikus csapat
  • versenyképes juttatás
  • saját passzív jövedelem alakítása az első naptól
  • elegáns munkakörnyezet
  • folyamatos oktatás az egyedi munkatapasztalatnak megfelelően
  • előrelépési lehetőség, vezetőképző program
  • szakmai gyakorlat, képzések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítő / Területi képviselő
  • Közvetlen értékesítő
  • Kapcsolattartó

Munkavégzés helye:

Debrecen, Hajdú-Bihar megye

Honlap:

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Jelentkézést az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő