www.cvonline.hu

Marketing és Értékesítési Asszisztens

  • A hirdetés 857 napja lejárt

Partnerünk több igen népszerű női divatruházat - BEBE, 2be Style, Yes!Miss -  forgalmazásával foglalkozó nagykereskedés.

A

pozíció új munkakör a nagykereskedésben.

Várjuk a női divat iránt elkötelezett, energikus, kihívásokat kedvelő, önálló munkavégzésre képes, erős online marketing szaktudású, és a nagykereskedői tevékenység iránt is érdeklődő jelentkezők pályázatát.

Az új munkatárs feladata lesz a nagykereskedés értékesítésének támogatása online marketing eszközökkel, az ügyfelekkel való kapcsolattartás, valamint az értékesítésben való részvétel is.

Megbízható, a marketing és a divat iránt egyaránt elkötelezett, online marketing szaktudással rendelkező, hosszabb távon tervező munkatársak jelentkezését várjuk.

Marketing szakirányú végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk, azonban fontos, hogy a pályázó rendelkezzen leellenőrizhető referenciával pl. gyakornoki munka -, és/vagy portfólióval. A portfólió hiánya hátrány, a vállalkozói háttér pedig kizáró körülmény!

Végzettség:

  • minimum középfok, marketing, online marketing szakirányú OKJ végzettség
  • angol nyelvtudás

Gyakorlat:

  • 1-3 éves marketing tapasztalat:
    • Online marketing használata (pl. Google AdWords)
    • Webáruház és honlap kezelése, aktualizálása, karbantartása
    • Közösségi média napi szintű használata (pl. facebook, instagram, twitter, stb.)
    • Magabiztos PC és szoftverhasználat

További szükséges képességek, készségek:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Jó szervezőkészség és erős figyelem megosztási képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Magas együttműködési képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Értékesítői szemlélet
  • Megbízhatóság, becsületesség

Főbb feladatok:

  • A nagykereskedés online jelenlétének és kommunikációjának erősítése a piaci szegmensben
  • Vevői kapcsolatok folyamatos ápolása
  • Együttműködés a vállalat marketing szakembereivel, tanácsadóival
    • Különböző marketing és promóciós tevékenységek kivitelezése, megvalósítása
    • Online marketing eszközök professzionális használata:
      • Google AdWords kampányok kivitelezése
      • közösségi média használata (facebook, twitter, instagram, stb.)
      • hírlevélírás és a hírlevél rendszer kezelése
      • webáruház kezelése
      • honlap karbantartása, aktualizálása
      • statisztika, analitika készítése heti/havi/(adott kampányra) rendszerességgel

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti státusz, közvetlenül a cégvezető irányítása alatt
  • Kezdés: alapbér és bónusz (kb. 150.000,- Ft)
  • Szakmai továbbképzés biztosítása
  • Stabil céges múlt és dinamikus jövőkép
  • Magas szakmai elkötelezettség
  • Kellemes, családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Felelősségteljes, eredményorientált, a női divat iránt elkötelezett, az újdonságokra nyitott marketing és értékesítési asszisztensi munkakör betöltésére várjuk megbízónk számára a pályázatokat.

Előnyt élveznek azok a pályázók, akik a korábbi munkáik alapján néhány oldalas (A4-es méretnek megfelelő, PDF formátumban) portfóliót is csatolnak pályázatukhoz.

Várjuk pályázatát: néletrajzát, szabad fogalmazású kísérő levelét, portfólióját 2015. március 18-ig.

Helyek Budaörs
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol