www.cvonline.hu

MARKETING ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 432 napja lejárt

Gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök

 kis és nagy kereskedelmével foglalkozó

REPLANT CSOPORT

MARKETING ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENST

keres

A feladat:

  • a termékmenedzser és a területi képviselők munkájának támogatása,
  • statisztikai és forgalmi adatok előkészítése, feldolgozása,
  • árajánlatok készítése,
  • részvétel a cég marketingtevékenységében,
  • idegen nyelvű (angol) levelezés lebonyolítása,
  • szakmai anyagok fordítása.

Követelmények:

  • középfokú végzettség,
  • kiemelkedően jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • precizitás, pontosság,
  • magas szintű számítógép-alkalmazási ismeretek (MS Office, különös tekintettel az Excel program),
  • stabil, aktív középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • irodai,adminisztratív munkakörben szerzett több éves gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • kiváló munkakörnyezet,
  • fiatal, lendületes csapat,
  • megegyezés szerinti fizetés.

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét a következő címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol