www.cvonline.hu

Marketing elemző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 962820
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk marketing gyakornok pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Promóciók előkészítése és helyszíni ellenőrzése
  • A szakmai csapat munkájának támogatása különböző marketing és értékesítési projektekben
  • Kimutatások, összesítések, riportok készítése
  • Prezentációk, elemzések készítése
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 2016. nyaráig
  • 10-12 hónapos gyakornoki időtartam vállalása, minimum heti 32 órában
  • B kategóris jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Excel és PowerPoint magabiztos használata
  • Erős elemző, analitikus készség
  • Szakmai alázat és elkötelezettség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Nyitott, érett, tanulásra fogékony személyiség
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

  • Azonnali kezdés
  • Releváns szakmai gyakorlat, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Munkavégzéshez igazodó céges buszjárat Budapestről

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!