www.cvonline.hu

Marketing Csoportvezető

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Márkamenedzsment és kommunikációs osztály új munkatársat keres budapesti központjába, MARKETING CSOPORTVEZETŐ pozícióra.

Főbb feladatok

A csoportvezető feladata a Marketing és Kommunikációs Igazgató felügyelete mellett, a 4 fős marketing csapat vezetésével a nemzetközi márkastratégiához illeszkedően a bank éves marketingtervének kidolgozása, koordinálása és a kapcsolódó projektek megvalósítása. Feladata továbbá az éves marketing költségvetés tervezése és ellenőrzése, valamint kapcsolattartás a társterületekkel és az ügynökségekkel (média, kreatív).

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 5 év marketing tapasztalat, melyből minimum 1 év vezetői tapasztalat
  • Preferáltan pénzügyi szektorban eltöltött minimum 2 év tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás, kitartás, terhelhetőség
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek
  • Határozott fellépés, önállóság
  • Jó együttműködés és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol