www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 562 napja lejárt

 HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

 Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Piackutatáshoz kapcsolódó feladatok végrehajtása
  • belső-külső PR  tevékenység koordinálása
  • Rendezvényszervezés koordinálása
  • A területhez kapcsolódó külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Új termék bevezetésének marketing szempontú tervezése, végrehajtása
  • Pályázatokban való részvétel koordinálása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú marketing és/vagy piackutatási végzettség
  • Marketing/piackutatás  területén szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Minimum tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos, határozott fellépés.
  • Pontos, precíz munkavégzés, nagyfokú önállóság.
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
  • Gépjárművezetői „B” kategóriás jogosítvány

Amit mi ajánlunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy az alábbi címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/9. hrsz.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol