www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Cloud alapú call center technológiával foglalkozó cég, új munkatársat keres

pozícióba.

Amennyiben részt szeretnél venni napjaink legmodernebb technológiájával foglalkozó cég üzleti ügyfélkörének építésében, ha fekszik neked a szakmai szövegírás és próbára szeretnéd tenni tárgyalóképességed, nyelvtudásod, jelentkezz pozíciónkra!

Feladataid:

  • Online tartalmak feltöltése, weboldalak folyamatos karbantartása (CMS)
  • Hírlevél adatbázis építése, hírlevelek kiküldése
  • Social Media csatornák kezelése
  • Projekt menedzsment, kapcsolattartás ügynökségekkel, partnerekkel, fordító irodákkal
  • Marketing és értékesítés támogató anyagok előkészítése
  • Kiállításokon, saját rendezvényeken való megjelenések koordinálása és szervezése
  • Marketing elemzések készítése
  • Szakmai hírek folyamatos nyomkövetése, fejlődés

Elvárások:

  • Online marketing és közösségi kommunikáció ismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervezői képesség, határozott fellépés
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, felelősségtudó munkavégzés, precizitás, kreativitás, pro-aktivitás

Előnyt jelent számodra:

  • B2B kommunikációs tapasztalat
  • Projekt menedzsment ismeret
  • PR és kommunikációs tapasztalat ICT területen

Ezt ígérjük:

  • Kreativitást igénylő, pörgős, érdekes munkakör
  • Számos területen folyamatos fejlődési lehetőség
  • Elképesztő újdonságokra nyitott csapat

Tudnivalók rólunk:
A cég székhelye és a munkavégzés helye Budapest II. kerületében található. A Virtual Call Center Kft. Magyarország legnagyobb cloud alapú call center fejlesztője és távközlési szolgáltatója.
Ügyfeleink között tudhatunk outsource call centereket, távközlési cégeket, pénzügy intézeteket és számos professzionális call centerrel rendelkező vállalatot.

Amennyiben vonzó számodra a fenti munkakör, küldd el motivációs leveled és önéletrajzodat az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben „Asszisztens” kategória megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő